Lidhje

Kosovë, fushata zgjedhore fillon me 25 shtator


Kosovë, fushata zgjedhore fillon më 25 shtator
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Në Kosovë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve caktoi dhjetë ditë fushatë zgjedhore për partitë politike që do të marrin pjesë në zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit. Fushata zyrtare fillon më 25 shtator dhe mbyllet dy ditë para zgjedhjeve. Por partitë politike tashmë i kanë filluar fushatat dhe po përpiqen për të ndërtuar koalicione parazgjedhore.

Kosovë, fushata zgjedhore fillon më 25 shtator
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG