Lidhje

Ditari - Pasiguria për vendet e punës nxit emigracionin në Shqipëri


Ditari - Pasiguria për vendet e punës nxit emigracionin në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Në Shqipëri, mungesa e kontratave, niveli i ulet i pagave si dhe dinamika politike, vazhdojnë të shkaktojnë pasiguri për vendet e punës duke nxitur edhe emigracionin Tetë atletë adoleshentë ukrainas që janë strehuar në Shqipëri, po vazhdojnë stërvitjet e tyre sportive në qytetin e Elbasanit.

XS
SM
MD
LG