Lidhje

Historia e Allison Norlandit


Historia e Allison Norlandit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:22 0:00

Nga Seriali “Dëmi i Shkaktuar: Jeta nën Makthin e Opioideve në Amerikë”, sot do t'ju njohim me një histori nga Majami: Allison dhe John, të cilët të dy kanë qenë të dhënë pas drogës, kanë arritur të marrin nën kujdestari vajzën e tyre, Sawyer.

XS
SM
MD
LG