Lidhje

Karolina e Veriut - programet fetare në ndihmë të të droguarve


Karolina e Veriut - programet fetare në ndihmë të të droguarve
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Në një kishë të vogël në Rocky Mount, pastori Mike përdor lutjet dhe mësimet nga e kaluara e tij si ish i droguar, për të ndihmuar përdoruesit e heroinës të shërohen.

XS
SM
MD
LG