Lidhje

Kriza e opioideve në Amerikë - Majami


Kriza e opioideve në Amerikë - Majami
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00

Kriza e opioideve në Amerikë - Majami. Në këtë episod - vitet e përdorimit të drogës, ilacet kundër depresionit dhe doza e ilacit zëvendësues të opioideve, Suboxone, shkaktojnë një barrë rraskapitëse tek Allisoni

XS
SM
MD
LG