Lidhje

Pasojat e krizës së opioideve në Karolinën e Veriut


Pasojat e krizës së opioideve në Karolinën e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:07 0:00

Këtë vit, gazetarët e Zërit të Amerikës, Chris Simkins dhe Jeff Swicord realizuan një projekt të gjatë një vjeçar për të dokumentuar krizën opioideve në SHBA. Në pjesën në vazhdim do të ndiqni punën e një Shefi Policie në Karolinën e Veriut në një komunitet të goditur nga kriza e opioideve.

XS
SM
MD
LG