Lidhje

Filadelfia - Varësia nga droga, sëmundje apo zgjedhje?


Filadelfia - Varësia nga droga, sëmundje apo zgjedhje?
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:40 0:00

Në pjesën e dytë të serisë mbi pasojat e krizës së opioideve në Shtetet e Bashkuara, gazetarët e Zërit të Amerikës Chris Simkins dhe Jeff Swicord sjellin historinë e një kampi të personave të droguar në lagjen Kensington të Filadelfias.

XS
SM
MD
LG